O RESTAURACJI

Restauracja Passione została stworzona z pasji do jedzenia i sympatii do ludzi. W naszej ofercie znajdą Państwo bogactwo smaków i aromatów słonecznej Italii. Współtwórcami propozycji kulinarnych są prawdziwi mistrzowie kuchni włoskiej - kucharze, którzy nabyli swe umiejętności na Półwyspie Apenińskim.

Restaurację wyróżniają dania przygotowywane na bazie oryginalnych składników z Włoch, łączące tradycyjne receptury z najnowszymi trendami kulinarnymi. Nasze menu składa się z dwóch części: części stałej i części zmiennej. Część zmienna jest zmieniana raz w tygodniu, każdorazowo proponując coś nowego pochodzącego z różnych zakątków Włoch i Europy.

Passione to miejsce eleganckie, a zarazem sielankowe. Tu każdy najmniejszych szczegół, dopracowany jest do perfekcji i tworzy atmosferę intymności oraz niepowtarzalny klimat, który zapamiętają Państwo na długo. Wyjątkowość restauracji podkreślają profesjonalni kelnerzy, którzy zabiorą Państwa w kulinarną podróż do cudownych zakątków Włoch. Zadbają oni o Państwa kubki smakowe, tak aby wizyta u nas była wyjątkowym przeżyciem, które nie raz chciałoby się powtórzyć.